Biuro Obsługi Klientów:
Lubartów
ul. Przemysłowa 20
tel. 855 20 25
fax. 855 41 02
info@betax.com.pl

 

 

 

 Szanowni Państwo!
Serdecznie witamy na stronach firmy BETAX. Przedstawiając wyroby firmy, chcemy jednocześnie zapoznać Państwa z filozofią jaka przyświeca nam od początku działalności. Możemy ją streścić w czterech prostych słowach:
Historia Od wielu lat zdobywamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę.
Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych BETAX w Lubartowie powstał w 1992 roku. Od początku działalności specjalizował się w produkcji stropów gęstożebrowych systemu TERIVA. Szybko stał się największym producentem tego rodzaju stropów na Lubelszczyźnie. Podstawą szybkiego rozwoju było stale rosnące zapotrzebowanie Klientów na wyroby firmy, wynikające z dobrej jakości i konkurencyjnych cen.
Rozwój Nie oglądamy się wstecz, stawiamy na postęp i nowoczesność.
Wzrostowi ilościowemu produkcji towarzyszy systematyczne doskonalenie technologii. BETAX ciągle wyprzedza innych producentów stropów TERIVA we wprowadzaniu nowości technologicznych i materiałowych. Obecnie w zakładzie wytwarzane są stropy TERIVA dla wszystkich rodzajów budownictwa: mieszkaniowego jedno, wielorodzinnego, ogólnego i przemysłowego. Od 1998 roku BETAX produkuje ponadto wibroprasowane elementy drogowe: kostkę brukową i obrzeża chodnikowe. Różnorodność zarówno kształtów jak i kolorów tych wyrobów może zadowolić każdego Klienta
Klient Zawsze wychodzimy naprzeciw wymaganiom Klientów.
Na życzenie Klientów zakupione wyroby dostarczamy na plac budowy naszym transportem. W zakładzie Klienci otrzymują pełną informację na temat stosowania interesujących ich wyrobów, w tym pomoc w ustaleniu ilości potrzebnych elementów stropowych lub drogowych oraz wskazanie wyspecjalizowanych wykonawców robót. 
Bezpieczeństwo Dbamy o środowisko i komfort stosowania naszych wyrobów. 
Pustaki stropowe wytwarzane są metodą wibroprasowania z trwałego i bardzo lekkiego keramzytobetonu, a w ich produkcji szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo Klientów i ekologię. Produkowane elementy stropowe spełniają wszystkie kryteria bezpieczeństwa i są oznaczone znakiem bezpieczeństwa "B". 
Zachęcamy do współpracy inwestorów, wykonawców robót budowlanych, handlowców oraz zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.