Nowy wymiar rekrutacji

Rekrutuj szybciej, taniej i skuteczniej od konkurencji!
Sprawdź aplikację Profily do badania predyspozycji kandydatów
na podstawia analizy pisma ręcznego.

O aplikacji

 

Aplikacja Profily określa predyspozycje zawodowe użytkownika, bada jego mocne i słabe strony oraz proponuje najlepsze zawody na podstawie analizy próbki pisma ręcznego. Do korzystania z aplikacji wystarczy dowolny smartfon z aparatem fotograficznym oraz zainstalowaną przeglądarką internetową. Aby przygotować próbkę należy napisać na czystej, białej kartce formatu A4 kilka dowolnych zdań, a następnie sfotografować próbkę, zwracając uwagę na ułożenie kartki na kontrastowym tle, zachowaniu na zdjęciu wszystkich jej brzegów oraz odpowiednią ostrość zdjęcia. Tak przygotowaną próbkę należy wgrać do algorytmu aplikacji, a po chwili zostanie zaprezentowany wynik.

Obejrzyj wideo

Metoda

 

Algorytm aplikacji oparty jest na zasadach grafologii, czyli grafologicznej analizy pisma ręcznego, dzięki czemu potrafi wykryć dominujące cechy pisma danego użytkownika, określić ich procentową siłę i na tej podstawie przyporządkować cechy charakteru oraz predyspozycje do odpowiedniego zawodu. Badanie takie można traktować z dużą dozą dokładności, bo pismo każdego człowieka jest unikalne niczym odcisk palca. Przyjmuje się, że skuteczność metody wynosi około 80% co jest wynikiem porównywalnym z metodą Assessement Center używaną w badaniu predyspozycji pracowników korporacji. Aplikacja umożliwia także kontakt użytkownika z doradcą zawodowym, nauczycielem, psychologiem, coachem w celu dalszej pracy nad predyspozycjami, np. w kierunku opracowania ścieżki kariery.

Preselekcja kandydatur

Filtruj kandydatów w pierwszym etapie rekrutacji zdalnie, przez Internet, dobierając najbardziej pasujące profile psychologiczne dla potrzeb Twojej rekrutacji.

Nie przepłacaj za testy

Zastosuj metodę psychografologii i przekonaj się, jak łatwo zweryfikować predyspozycje kandydata bez konieczności używania kosztownych testów psychologicznych.

Odkrywaj potencjał kandydata

Zobacz, jak wiele ukrytych możliwości ma Twój kandydat, oceń profil kandydata na podstawie rozbudowanej listy pozytywnych i negatywnych cech charakteru.

Cennik

zawsze
PLN 0

Aplikacji możesz używać zawsze wtedy, gdy chcesz zbadać użytkownika podczas spotkania face to face. Wystarczy, że poprosisz o próbkę pisma ręcznego swojego klienta, zrobisz zdjęcie i odczytasz wynik badania. Aplikacja jest darmowa. Na zawsze!

miesięcznie
PLN 29

Aplikacji możesz używać zawsze wtedy, gdy chcesz zbadać użytkownika zdalnie, przez Internet. Klienci przesyłają wyniki badań swojej próbki bezpośrednio do Ciebie. Płacisz za miesiąc bez limitu badań!

Kupuję

rocznie
PLN 290

Aplikacji możesz używać zawsze wtedy, gdy chcesz zbadać użytkownika zdalnie, przez Internet. Płacisz za rok bez limitu badań, a dwa miesiące używania aplikacji otrzymujesz od nas gratis!

Kupuję

jednorazowo
PLN 390

Rozszerz wynik badania o precyzyjną analizę wykonaną przez psychografologa. Zamów obszerny raport z badania próbki pisma swojego klienta pod mikroskopem. Płacisz za badanie jednej próbki.

Kupuję

 • Aplikacja jest bardzo ciekawa, zmusza do aktywności i motywuje do rozwijania swoich cech.
  — Bezrobotna
 • Trafne w stu procentach! Ta aplikacja może być bardzo pomocna w naszej pracy, pozwala szybko zbudować pierwszy profil klienta, kandydata, ucznia, absolwenta, bezrobotnego.
  — Doradca zawodowy
 • Coś w tym musi być! Moje cechy pasują idealnie!
  — Studentka biotechnologii
 • Mój wynik to animator przedsiębiorczości, to zupełnie coś innego niż mój kierunek studiów, ale nie powiem, że nigdy nie myślałem o tym zawodzie.
  — Student biologii
 • Wynik badania zgadza się z moim umiejętnościami manualnymi i cierpliwością.
  — Studentka agrobiznesu
 • Zgadzam się z moją umiejętnością zarządzania grupą. W otrzymanych propozycjach zawodów i cech brak asertywności, faktycznie się z tym zgadzam.
  — Nauczyciel akademicki

Zadzwoń do nas

555 555 555

Nasz telefon jest dostępny od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

Zapytaj o aplikację

© Profily 2019